Kleurrijke Guardian Group zeilen op het water

Kleurrijke Guardian Group zeilen op het water

1024 683 Bonaire Sailing School

Guardian Group Hoofdsponsor Sunfish BSSA

Het hoofdsponsorschap van Guardian Group werd feestelijk bekend gemaakt waar ook de zes Sunfish zeilen met het prominente logo van Guardian Group werden gepresenteerd. Zowel BSSA als Guardian Group zijn blij met de sportieve en vooral ook constructieve samenwerking die tot stand is gekomen. Het nieuwe materiaal komt goed van pas op de zeilclub en er kan nog meer aandacht worden besteed aan de vele talenten die Bonaire op zeilgebied rijk is. ‘Onze leden zijn erg actief’, zo zegt de voorzitter Ton Nuijten van de BSSA. ‘Als ze de kans krijgen, zijn op het water te vinden. Dit betekent dan ook dat de nieuwe zeilen van Guardian Group vaak zichtbaar zullen zijn op het water rondom Bonaire. Iets wat Guardian Group zeker zal waarderen.’